Nr katalogowy: 103

Léon BAKST (1866-1924)

Nr katalogowy: 103

Tancerz - projekt kostiumu do baletu

akwarela, papier; 25 x 15,4 cm;
sygn. p. d.: L. Bakst (cyrylicą)
Cena oferowana 2 300 zł