Nr katalogowy: 113

Jan PERDZYŃSKI (1869-1902)

Nr katalogowy: 113

Powrót z polowania

akwarela, gwasz, papier;
35,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Perdzyński