Nr katalogowy: 108

Stanisław Eliasz RADZIKOWSKI (1869-1935)

Nr katalogowy: 108

Tatry z górą Gerlach w tle, 1912

akwarela, papier; 35,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SER / 1912
Cena sprzedaży 2 200 zł