Nr katalogowy: 107

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865-1944)

Nr katalogowy: 107

Indyki

akwarela, papier; 38,8 x 64 (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Augustynowicz