Nr katalogowy: 16

Pierre BONNARD (1867-1947)

Nr katalogowy: 16

Dwie damy na ulicy

akwaforta, sucha igła, papier;
17,5 x 12 cm (odcisk płyty)
sygn. w obrębie kompozycji u dołu: P.B.