Nr katalogowy: 315

Marc CHAGALL (1887-1985) - według

Nr katalogowy: 315

Pantomime - Derriere le Miroir, 1972

litografia barwna, papier; 38 x 27,5 cm
sygn. w obrębie kompozycji: CHA / GALL.