Nr katalogowy: 120

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

Nr katalogowy: 120

Pejzaż górski, 1934

olej, płótno; 59,5 x 71,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. ŻUŁAWSKI 34
(ryte w warstwie malarskiej)