Nr katalogowy: 119

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 119

Akt nad morzem

olej, tektura; 49,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: St. Żurawski
Cena sprzedaży 3 000 zł