Nr katalogowy: 118

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 118

Muezzin - Kair, 1928

olej, płótno; 68 x 48 cm;
sygn. dat. i opis p. d.: A. Laszenko/ La Caire 1928.