Nr katalogowy: 113

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 113

Nad kanałem w Martiques

akwarela, papier; 34 x 49 cm (w świetle oprawy):
sygn. p. d. (ołówkiem): Jan Rubczak
Cena sprzedaży 9 000 zł