Nr katalogowy: 106

Georg von BOCHMANN (1850-1930)

Nr katalogowy: 106

Scena rodzajowa wiejska

akwarela, gwasz, papier; 39 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: G v. Bochmann