Nr katalogowy: 16

Ignacy PINKAS (1888-1935)

Nr katalogowy: 16

Słoneczna ulica - z cyklu "Wilno"

autolitografia barwna, papier;
34 x 27,7 cm (wymiar odbitki),
sygn. l. d.: Ignacy Pinkas (ołówkiem)