Nr katalogowy: 15

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 15

Ulica Floriańska - widok od kapliczki Matki Bożej w Bramie Floriańskiej, po 1926

litografia barwna, papier;
27 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rubczak.
Cena sprzedaży 600 zł