Nr katalogowy: 10

Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)

Nr katalogowy: 10

Bniec biały

dwubarwna litografia, papier przyklejony na tekturkę;
13 x 13 cm (wymiar pierwotnego arkusza);
sygn. monogramem wiązanym p. d.: SW