Nr katalogowy: 106

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 106

Konie i kury

akwarela, papier; 28,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKossak
Cena oferowana 1 700 zł