Nr katalogowy: 103

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 103

Portret kobiety, 1965

tusz, akwarela, papier; 26 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis p. d.: Kochanej Kisuni Kamei
/ - maja 65 rok