Nr katalogowy: 101

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 101

I zdrowie i uciecha są to dobre rzeczy, 1944?

tusz, akwarela, papier; 21,5 x 30 cm;
sygn. śr. d.: Maja
Cena sprzedaży 2 000 zł