Malarz nieokreślony, XVIII w.

167
Pomona - kopia z nieokreślonego pierwowzoru olej, płótno dublowane; 88 x 76 cm
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Artysta nieokreślony, XVII w.

168
Ptactwo domowe z kręgu Melchiora D'Hondecoetera (1636-1695)
olej, płótno dublowane, 95 x 144,5 cm;
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Carl HENCKEL (XIX/XX w.)

201
Ranny bizon brąz patynowany, 28 x 48 x 23 cm;
sygn. na podstawie CARL HENCKEL, na spodzie nr: 26064
Cena wywoławcza. 4 000 zł

M. GAMBOGE, XIX w.

202
Popiersie chłopca z fajką brąz, podstawa kamienna (czerwona, żyłkowana),
wys. całkowita: 23 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Auguste MOREAU (1834-1917)

203
Dziewczyna z książką - alegoria poezji brąz, wys. 70 cm; sygn. z boku: Aug. Moreau;
Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 29 000 zł

204
Krucyfiks kość - figura i tabliczka, heban, metal; 95 x 45 cm.
Europa Zachodnia?, XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

205
Krucyfiks srebro, heban, kość słoniowa; 46 x 25 cm;
pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

206
Pasyjka drewno polichromowane; wys. całkowita 68 cm.
XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

Jan KNEBL (1866-1962)

207
Twarz Chrystusa terakota; 29 x 28,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

208
Grupa ceramiczna: Powrót z ziemi glina garncarska, szkliwo ceramiczne
naśladujące brąz patynowany; wys. 79 cm; nie sygn.
Polska, autor nieustalony, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Walter TUCKERMANN (1895-1981)

209
Popiersie starszej kobiety, 1914 drewno; wys. 32,5 cm;
sygn. na plecach rzeźby: W. Tuckermann/1914
Cena wywoławcza. 2 500 zł

210
Lew drewno srebrzone, złocone; wys. 33, dł. 44 cm.
Śląsk?, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

211
Relikwiarz hermowy drewno lipowe polichromowane i złocone,
wys. 28 cm. Polska (?), koniec XV - pocz. XVI w. (?)
Cena wywoławcza. 8 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł

212
Madonna drewno lipowe, polichromia, wys. 64 cm
Małopolska?, 1 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

213
Aniołek drewno lipowe, polichromowane, powtórnie
złocone skrzydełka; wys. ok. 44 cm
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Alfons HERR (XX w.)

214
Para lichtarzy w formie putt barokowych drewno lipowe, polichromowane,
wys. 37,5 cm (z bolcem), XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł
Cena sprzedaży 3 200 zł

215
Para aniołów drewno lipowe, polichromowane i fragmentarycznie złocone
(polichromia wtórna), wys. ok. 160-165 cm.
Śląsk (Małopolska ?), ok. 1700-30.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Konrad K. POLLESCH (ur. 1940)

301
Kantor z trumną ze sztuki: Nigdy tu już nie powrócę, 1987 fotografia, odbitka w technice gumy chromianowej,
papier; 41 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Konrad K. POLLESCH (ur. 1940)

302
Akt kobiety, ok. 1987 fotografia, odbitka w technice gumy chromianowej,
papier, 43 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Iwona CUR (ur. 1978)

303
Spiritus movens, 2001 linoryt, papier;
138 x 137,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

304
Strach ołówek, papier; 40 x 30,5 cm;
sygn. l. g.: S Żechowski/ 1.XII/ strach
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK (ur.1943)

305
Komunizm i socjalizm, 1980 ołówek, papier;
19 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

306
Pokusa węgiel, pastel, papier; 35,5 x 21cm
sygn. p. d.: SŻ
Cena wywoławcza. 6 500 zł
Cena oferowana 6 200 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

307
Pick me up on the pillow …, 1982 długopis, kredka, papier;
21 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

308
Na dywanie długopis, papier;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

309
Pisząca, 1951 piórko, tusz, tusz lawowany, papier;
44 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 900 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

310
Postać na schodach, 1956 tusz, papier milimetrowy;
53 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

401
Projekt plakatu do opery Mozarta Don Giovanni pastel, gwasz, papier;
29 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

402
Bez tytułu gwasz, papier; 40 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Markowski (długopisem)
Cena wywoławcza. 3 500 zł

403
Spotkanie, 1985 pastel, węgiel, papier;
59 x 79 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

404
Trzy pola gwasz, papier; 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Marek GRECHUTA (1945-2006)

405
Studium architektoniczne pastel, papier; 35 x 25 cm
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Marek GRECHUTA (1945-2006)

406
Brama pastel, papier czarny;
23,2 x 32 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

407
In flagranti, 1973 pastel, karton; 28,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat.: p. d.: SZ 73
Cena wywoławcza. 15 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

408
Plaża, 1967 olej, płótno; 77 x 63 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

409
V / 58, 1958 technika mieszana, płótno,
37 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 9 400 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

411
Oczekiwanie, 1967 olej, płótno; 150 x 89,5 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 67
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

412
Fala V, 1995 olej, płótno; 84 x 94,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

413
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

414
Cicha uliczka, 1963 olej, płótno;
61,5 x 45,5 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Leon MICHALSKI (1911-1989)

415
Wejście do parku, 1984 olej, płótno; 101 x 80 cm;
sygn. l. d.: L.Michalski
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

416
Martwa natura z kawonami, 1997 olej, płótno; 59 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 11 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

417
Zima w Szczebrzeszynie, 2002 dyptyk, olej, płotno, 115 x 115 (każda część);
sygn. l.d.: A. W-Karpowicz 02;
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

418
Plac Konstytucji, 1965 olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z.HORODECKI
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

419
Ogrodzenie klasztoru - Wieś Święta Katarzyna, 1952 olej, płótno;
46 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 22 000 zł
Cena oferowana 18 000 zł

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

420
Gran derbi, 2011 olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2011
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Sławomir KARPOWICZ (ur. 1952)

421
Lekcja anatomii IV, 1998 olej, płótno; 85 x 130,5 cm;
sygn. p.d.: S.K.98.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

422
Danuśka Jasiowa, 1997 akryl, płótno naklejone na deskę; 30 x 11,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Fr.M97.
Cena wywoławcza. 2 400 zł