Nr katalogowy: 423

Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1934-2011)

Nr katalogowy: 423

Ptaki z Faros

olej, płótno; 130 x 149,5 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Kreutz Majewski;