Nr katalogowy: 422

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 422

Danuśka Jasiowa, 1997

akryl, płótno naklejone na deskę; 30 x 11,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Fr.M97.