Nr katalogowy: 416

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 416

Martwa natura z kawonami, 1997

olej, płótno; 59 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach
Cena sprzedaży 11 000 zł