Nr katalogowy: 211

Nr katalogowy: 211

Relikwiarz hermowy

drewno lipowe polichromowane i złocone,
wys. 28 cm. Polska (?), koniec XV - pocz. XVI w. (?)
Cena sprzedaży 15 000 zł