Nr katalogowy: 208

Nr katalogowy: 208

Grupa ceramiczna: Powrót z ziemi

glina garncarska, szkliwo ceramiczne
naśladujące brąz patynowany; wys. 79 cm; nie sygn.
Polska, autor nieustalony, pocz. XX w.