Nr katalogowy: 164

Malarz nieokreślony włoski, neapolitański?

Nr katalogowy: 164

Głowa starego mężczyzny, ok. 1690 - ok. 1730

olej, płótno dublowane; 58,5 x 48,5 cm;
XVII / XVIII w.