Nr katalogowy: 151

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 151

Portret mężczyzny

olej, płótno naklejone na tekturę; 34,5 x 28 cm;
sygn. p. g.: Jacek Malczewski