Nr katalogowy: 147

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 147

Portret pana Potockiego z rodziną, 1934

olej, płótno, 141 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1934
Cena oferowana 40 000 zł