Nr katalogowy: 144

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 144

Gospodarz z Bronowic i Anioł Stróż

olej, sklejka; 50 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman