Nr katalogowy: 143

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 143

Boża myśl, 1930

olej, tektura; 39,8 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman / 1930