Nr katalogowy: 136

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 136

Na targu, 1919

olej, tektura; 46,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski / 1919.