Nr katalogowy: 128

Oleg PAVLOVICH KAJUKIN. XX w.

Nr katalogowy: 128

Niebieski kwiecień

olej, płótno; 59 x 60 cm;
sygn.: p. d.: O. P. Kajukin (cyrylicą);