Nr katalogowy: 121

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 121

Kwiaty na stoliku

olej, płótno, 116 x 73 cm; sygn. p. d.: Menkes
obraz reprodukowany w: "Sztuki Piękne",