Nr katalogowy: 125

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 125

Żołnierz na koniu, 1929

akwarela, papier; 28 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: Karol Kossak / 1929
Cena oferowana 2 500 zł