Nr katalogowy: 108

Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż, 1937

akwarela, papier; 18,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. Stawiński;