Nr katalogowy: 106

Hiacynt ALCHIMOWICZ (1841-po 1897)

Nr katalogowy: 106

Pejzaż z kaskadą wodną

akwarela, papier, 23,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: H Alchimowicz