Nr katalogowy: 102

Władysław CHMIELIŃSKI (1862-1941)

Nr katalogowy: 102

Pałac w Łazienkach Królewskich

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 31 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena oferowana 1 400 zł