Nr katalogowy: 5

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 5

Akt kobiety

litografia, papier; 53 x 42 cm (arkusz);
sygn. l. d. na płycie: Kisling
l. d.: owalna pieczęć oraz nr: IX / LXX