Nr katalogowy: 120

Walentyna SYMONOWICZ-MIERZEJEWSKA (1911-1989)

Nr katalogowy: 120

Żółte róże w wazonie

akwarela, papier; 70 x 49 cm;
sygn. p. d.: W. Symonowicz