Nr katalogowy: 115

Bruno TEPA (1865-1898)

Nr katalogowy: 115

Mężczyzna w stroju roboczym, 1890

akwarela, papier; 25 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Bruno Tepa 3/5 90 (ołówkiem)