Nr katalogowy: 109

Jerzy MAKAREWICZ (1907-1944)

Nr katalogowy: 109

Lata dwudzieste, lata trzydzieste

kredka, pastel, akwarela, tektura; 30,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Jurek Makarewicz
Cena sprzedaży 3 200 zł