Nr katalogowy: 817

Nr katalogowy: 817

Para kinkietów pięcioświecowych

brąz złocony; wys. 24,6 cm,
szer. 24,5 cm, głęb. 28 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.