Nr katalogowy: 121

Józef CHARYTON (1912-1975)

Nr katalogowy: 121

Pejzaż

olej, płyta; 78,5 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 73 / J. CHARYTON
Cena oferowana 3 600 zł