Nr katalogowy: 119

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 119

Dziewczyna, 1880

akwarela, papier; 50 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jul. Fałat / Roma 1880
Cena oferowana 16 000 zł