Nr katalogowy: 108

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 108

Sad, 1968

akwarela, kredka, papier;
28,8 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI dat. l. d.: 26.6.1968