Nr katalogowy: 106

Maksymilian FEUERING (1896-1985)

Nr katalogowy: 106

Szczygli zaułek we Lwowie

akwarela, papier, 27,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MFeuering