Nr katalogowy: 104

Stanisław TONDOS (1854-1917)

Nr katalogowy: 104

Przed wejściem do kościoła św. Barbary w Krakowie

akwarela, papier: 16,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Tondos
Cena oferowana 3 500 zł