Nr katalogowy: 102

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 102

Cerkiew św. Jakuba w Powroźniku, 1943

akwarela, papier; 48 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis l. d. (ołówkiem):
A. Ch. / Powroźnik k. / Krynicy 943