Nr katalogowy: 17

Piotr Józef CZERMAK, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 17

Portret mężczyzny

ołówek, papier, 16, 5 x 10,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej strony pośrodku: Czermak P. (ołówek);