Nr katalogowy: 111

Irena ACEDAŃSKA-NOWAKOWSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 111

Kościół oo. Dominikanów we Lwowie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA-/ACEDAŃSKA