Nr katalogowy: 20

Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Nr katalogowy: 20

Akt klęczący, 1925-1930

węgiel, akwarela, karton; 33,5 x 28 cm;
sygn. p. d.: l. gottlieb;