Nr katalogowy: 117

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 117

Chmury nad górami

akwarela, papier; 37,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin / 1970 ?
(data częściowo schowana pod passepartout)
Cena sprzedaży 2 500 zł